Rancraft Engineering
Factory

Rancraft, teknecilik keyfini en prestijli "İtalyan Yapımı" karakteristiğiyle özetleyen İtalyan markasıdır: Estetik mükemmellik, en iyi olma tutkusu, maksimum işçilik… Her noktasında tam bir ile detaylarındaki yaratıcılık ve kişiliğe dikkat edin!
Squillace Körfezi'ndeki seçkin bir tatil köyü olan Soverato'da bulunan fabrikamızda elde edilen sonuç, işe bağlılık ve gücün yüksek kaliteli malzemeyle özgünlüğe vurgusudur. Yapım süreci boyunca her teknenin ardında büyük bir coşku ve detaylara en derin dikkat mevcuttur. Yeni teknolojilerin araştırılması ve test edilmesi, sıradışı performans ve konfor sağlayan tekneler üretmemizi sağlar. Her modelin tasarımında modern araştırma ve geliştirme merkezleri kullanılır ve tüm üretim aşamalarımız fabrikamızda gerçekleşir.

SÜREGELEN TUTKU;
30 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren şirketimiz, kaliteye olan büyük tutkuyla geleceğe uzanma yeteneğini birleştirmektedir. Bu güçlü dinamizm, fabrikanın hem kalitede hem de üretimde büyümesine yardımcı olmuştur. Rancraft, hatırı sayılır bir üretkenliğe sahip modern bir şirkettir. % 75'i ihraç edilen ve kalan % 25'i İtalya pazarına sunulan üretim hattımız farklı versiyonlarda 5 metre ile 14 metre arasında değişmektedir.